Úplněk ve Střelci

2.6.2015 proběhne úplněk ve znamení Střelce.

V tento den bychom se měli rozloučit s negacemi, negativním myšlením a komunikací.

Měli bychom se naučit pozitivně komunikovat. Umíte to? Víte vlastně, co to znamená? Vypustit všechny negativní věty, které člověk za den vyřkne. A že jich je! Den je také vhodný pro rituály na rozšíření znalostí. Pokud se potřebujete učit, je dobré se dnes opravdu učit až do večera. Mezi 17. a 18. hodinou se učte nejvíce. Můžete si udělat rituálek také na cestování. Rozhodněte se, kam byste chtěli cestovat a napište si svůj záměr s co nejvíce detaily na papír.

 

Svíce a svíčky

Kupte si modro-zelenou svíci a do ní vyryjte své přání. Poté ji zapalte na jižní straně domu nebo bytu a nechte ji úplně dohořet. Pokud můžete, zapalte ji hned ráno. Dnešní den by měl být aktivní. Pokud ji nemůžete nechat bez dohledu a musíte ji zhasnout, nevadí. Zapalujte ji každý den, dokud neshoří. Nejlépe však do následujícího novu.

 

Zdraví

Střelec ovlivňuje kyčle, boky, stehna, játra a žíly. Pokud máte v této oblasti problém, dnes ji obzvlášť léčete. Je dobré pít kopřivový čaj.

Na večer pijte šalvěj. 

Po celý den jezte zeleninu a mléčné výrobky bohaté na vápník. Pozor však na přejídání nebo nezdravou stravu. Když je měsíc ve znamení střelce, tělo velmi lehce nabírá na kilech.

 

Ať se Vám daří,

A.

 

 

 

 

Chcete vědět, co jsem vyrobila nebo napsala jako první?

Vyplňte prosím níže uvedené údaje:

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: