VÝKLAD KARET

 

VÝKLAD NA JEDNU OTÁZKU

Klasický výklad, ve kterém se ptáte na otázku, která Vás trápí nebo ji chcete rozebrat. Např. vztah.

Přikládám také informace o Vašem osobním roce.
Cena = 300,- Kč.
 
 
 
    

    VÝKLAD NA TŘI OTÁZKY

    Výklad tří otázek, které byste chtěli zodpovědět, případně rozbor všech tří kvadrantů (vztahy, práce,   finance), přikládám také informace o Vašem osobním roce.
    Cena 800,- Kč.
 
 
 
 
 
 

POUKAZ NA VÝKLAD JAKO DÁREK

Výklady můžete také koupit blízké osobě k Vánocům, narozeninám nebo jiným příležitostem. Můžete vybírat z obou variant - tedy z výkladu na 1 otázku a z výkladu na 3 otázky. Krásný poukaz v PDF Vám pák pošlu e-mailem. Cena také 300,- nebo 800,- Kč.

 

 

Sama používám tarotové karty denně, protože mi ukazují směr, kterým se mám řídit. Naznačují, jaké situace budu řešit, a tak jsem vždycky trochu připravená. A jak víte, být připraven, je vždycky plus. Karty mají to kouzlo, které Vám může ukázat více cest, i když se Vám třeba zdá, že nevidíte žádné východisko. 

A proč jste se až sem dostali vy?

Chcete změnit svůj život, udělat první krok a nevíte jak na to? Karty Vám ukážou možnosti a cesty. Záleží jen na Vás, jestli opravdu chcete. Ke změně Vám ráda pomůžu. Rádi byste věděli, jak by věci mohly pokračovat dál? I na to jsou karty ideální. Nastiňují situace, které se mohou stát. Ukáží cestu nebo možnou budoucnost, která by se stala, kdyby... 

U výkladu se, prosím, řiďte těmito radami:

Popisujte problém co nejvíce, co nejvíce se rozmluvte. Čím více budu znát konkrétní událost, tím konkrétněji budu moct také odpovědět  nebo poradit k dané situaci. Napište mi také svoje datum narození, případně datum narození osob, kterých se výklad bude týkat.

Objednávkový formulář můžete vyplnit zde:

Mám zájem o výklad karet

Anketa

Jak jste se o webu dozvěděli?

Jinak. 14 29%

Celkový počet hlasů: 49

Chcete vědět, co jsem vyrobila nebo napsala jako první?

Vyplňte prosím níže uvedené údaje:

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: